YILMAZ OTEL


1974 yılından bugüne Yozgat’ta merkezi konumda siz değerli misafirlerine sektöründe en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.

36 adet Çift Kişilik Oda, 8 adet Twin Oda olmak üzere toplam 44 adet tam donanımlı oda bulunmaktadır.

Resmi kurum ve kuruluşlara, iş merkezlerine, firmalara, hastanelere, derneklere, alışveriş merkezlerine yakınlığı ile evinizin konforunda konaklamanız için tasarlanmış donanımlı odaları ve her sabah eşsiz lezzetlerle dolu açık büfe kahvaltısı ile alternatifsiz bir hizmet sunmaktadır.

Burası sizin daha önce hiç uğramadığınız kendi eviniz. Tüm çabalarımız size kendi evinizin rahatlığını, huzurunu ve konforunu sunmak. Yozgat merkezde konaklamasını gerçekleştirecek olan siz değerli misafirlerimizi, maksimum misafir memnuniyeti bilinci ve profesyonel hizmet anlayışı ile ağırlamaktan memnun oluruz…


Vizyonumuz

Yılmaz Otel’in vizyonu sektördeki son yenilikleri takip ederek  gelişme ve büyümlerii kendine hedef olarak belirleyip Yozgat’ta konaklama sektöründe en kaliteli hizmeti vermektir.


Misyonumuz

Yılmaz Otel’in en önemli misyonu misafirleri için güzel anılar üretmek, kalite inancı içinde insan kaynağını, teknoloji ve bilgiyi en verimli şekilde kullanarak misafirlerini ağırlamaktır.


Kalite Politikamız

Çağın getirdiği yeniliklere hızla adapte olarak, yatırımlarla kendini yenilemek ve misafirlerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerine en etkin, kalite ve fiyat dengesini oluşturarak cevap vermektir.